košík   0 Kč

DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 5000,-Kč

NEJSTE SI JISTI
VAŠÍ VOLBOU?

Rádi Vám poradíme!
Rychlý kontakt:
+420 777 338 717
obchod@123bazeny.cz

ODEŠLETE ODKAZ
na náš obchod Vašemu
příteli nebo přítelkyni
odeslat odkaz >

FACEBOOKSdílejte naši stránku
na FACEBOOKU

Podmínky použití

Vlastník a provozovatel
Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek s e-shopem 123 bazény je Miloš Štěpař
Provozovatel není odpovědný za jakékoliv škody vyplývající z používání tohoto webu ani stránek, na které se odkazuje.
Všechny informace zveřejněné na tomto webu jsou vlastnictvím 123 bazény a jejich obchodních partnerů.
Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu internetových stránek.

Copyright
Některé materiály týkající se bazénů, náhradních dílů nebo dalšího příslušenství, použité na těchto internetových stránkách jsou chráněny autorským zákonem . Vzhled (layout) internetových stránek 123 bazény je originálním autorským dílem, takže není možné jej duplikovat, nebo upravovat a použít pro jiné webové stránky. Dále se jedná o texty obsažené ve stránkách a autorské fotografie, jejichž použití je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, nebo vlastníka autorských práv. Převzaté texty jsou použity se souhlasem našich obchodních partnerů.

Ochrana soukromí
Vaše soukromé údaje, které se odesílají při objednávce zboží, slouží pouze pro naší interní potřebu a zajištění celé obchodní transakce. Takto získané údaje jsou k dispozici pouze pracovníkům 123 bazény, kteří zajišťují vyřízení Vaší objednávky, balení a expedici zboží k zákazníkovi. V některých případech (např. u newsletteru) mohou být data použita pro zasílání informací týkajících se novinek  prostřednictvím emailu. V tomto případě  bude vždy nejprve požadováno potvrzení vašeho souhlasu.